Yale, Oxford a Masarykova univerzita – co je spojuje? Služby kariérních center

24. 5. 2019, Hana Cukrová, copywriter Kariérního centra MU

Kariérní poradenství, typy studentů a absolventů i vhodné pracovní portály pro vysokoškoláky. To jsou jen některá témata, která řešilo téměř 40 univerzitních pracovníků v rámci školení MUST Week for Career Services. Akci pořádalo od 20. května už potřetí Kariérní centrum MU.

Porovnání Velké čtyřky – jak se liší nástupní mzdy a výběrka?

18. 4. 2019, Andrea Soukupová, copywriter KC MU

Případové studie, přijímací testy nanečisto, ale také pokec o tom, jak vypadá běžný pracovní den. To všechno jste mohli zažít 16. dubna na Workshop Day s Velkou čtyřkou na ESF. Na začátku akce porovnávali zástupci společností rozdíly mezi výběrovými řízeními, výší mezd i pozicemi, které nabízejí v Brně.

To nejdůležitější z veletrhu státní správy a neziskových organizací MUNI jobNEST

4. 4. 2019, Andrea Soukupová, copywriter KC MU

Nabídky zkrácených a plných úvazků, nadšení zaměstnavatelé i tipy, jak zaručeně uspět u pohovoru. To jste mohli zažít 3. dubna na veletrhu státní správy a neziskových organizacích MUNI jobNEST. Přečtěte si, jaké to bylo.

Umíte jazyky? Postavte na nich svou kariéru

14. 3. 2019, Hana Cukrová, copywriter KC MU

Polština, maďarština, turečtina, nizozemština… Umíte jeden z těchto nebo dalších specifických jazyků? Pak pro vás nastal čas pracovní hojnosti. Do svých řad vás chtějí nejen společnosti IBM, Infosys, James Cook Languages, Kiwi.com i Zebra Technologies, ale i spousta dalších.