Jsem v prváku, pomůže mi někdo? Ano! Víte, na koho se s potížemi obrátit?

9. 9. 2019, Hana Cukrová, copywriter KC MU

Nové zážitky, nové přátele, ale také možná nové problémy. To vše vám může přinést studium na vysoké škole. Pokud si budete muset bohužel projít i některými nepříjemnými okamžiky, nezoufejte. Jsme tu pro vás! A kdo jsme my? Vaše záchranná síť, díky které zvládnete studium na MUNI hravě, včas a s úsměvem.

Zklidněte svou MIND, zmírněte stres a ciťte se více FULL už dNESS

5. 8. 2019, Hana Cukrová, copywriter KC MU

Máte pocit, že musíte být všude, dělat aspoň deset věcí zároveň, ale žádné z nich se nedokážete věnovat pořádně a že vlastně nevíte kdy a jak se zastavit? Je čas to změnit a vyškrábat se ze spirály stovek myšlenek, povinností a být chvíli přítomní. Jak na to? Naučte se být více všímaví – k sobě i svému okolí – díky mindfulness.

3 tipy, jak posunout svou kariéru už teď, i když ještě nemáte plný úvazek

16. 7. 2019, Hana Cukrová, copywriter KC MU

Už máte nějaký ten rok vysoké za sebou? Nebo chcete už v prváku získat náskok před ostatními a zajistit si lepší startovací pozici ve světě práce? Existují 3 kroky, které můžete podniknout už teď a které se vám v budoucnu vrátí, možná i stonásobně.

Yale, Oxford a Masarykova univerzita – co je spojuje? Služby kariérních center

24. 5. 2019, Hana Cukrová, copywriter Kariérního centra MU

Kariérní poradenství, typy studentů a absolventů i vhodné pracovní portály pro vysokoškoláky. To jsou jen některá témata, která řešilo téměř 40 univerzitních pracovníků v rámci školení MUST Week for Career Services. Akci pořádalo od 20. května už potřetí Kariérní centrum MU.