Jak na zahraniční pobyty? Vyjeďte na zkušenou aspoň na chvíli

21. 2. 2019, Hana Cukrová, copywriter KC MU

Zahraniční zkušenost je nejlepším přítelem vysokoškoláka. Proč? Protože taková položka v životopisu značí, že jste samostatní, flexibilní, umíte využít cizí jazyk v praxi a nebojíte se nového prostředí, ani neznámých situací.

Finanční gramotnost: Kolik spořit a utrácet?

21. 1. 2019, Andrea Soukupová, copywriter KC MU

Někteří lidé se o své finance starají tak, že jen sledují zůstatek na účtu a podle toho se rozhodují, jestli si něco koupí, nebo ne. V takovém případě peníze ovládají člověka. Zde máte pár tipů, jak se stát šéfem vlastních peněz a chytře se o ně starat.

Slyšeli jste o studentských soutěžích? Máme pro vás několik aktuálních tipů!

16. 1. 2019, Jana Fenyková

Jste kreativní, máte spoustu vlastních nápadů a chybí vám jen prostředky pro jejich realizaci? Chcete se rozvíjet a realizovat i mimo školní prostředí? Případně zaujmout zaměstnavatele jedinečnou zkušeností? Máme pro vás tipy na studentské soutěže, které vám nabídnou vše zmíněné a mnohem víc!

Svátky jako odrazový můstek vaší kariéry – využijte je naplno!

28. 11. 2018, Hana Cukrová, copywriter KC MU

Vánoce, Silvestr, zkouškové… Tři období, které v životě vysokoškoláků znamenají odpočinek, zábavu, ale i stres a nervozitu. Ať už to máte v podstatě v kapse, nebo se naopak musíte v lednu poprat s tím nejtěžším předmětem – své zasloužené volno můžete trávit produktivně a pomoci své budoucí kariéře. Jak?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21