Kariéra s Ph.D. v Life Science? Vstřícné podmínky pro výzkumníky

16. 10. 2018, Hana Cukrová, Vratislava Chlupová

Co čeká absolventy přírodních věd s titulem Ph.D. v soukromých společnostech? Mentor, volná pracovní doba a vstřícné podmínky. O tom se přesvědčili účastníci akce Industry ShowCase: Kariéra v Life Science. Na akci se představily společnosti – Contipro a.s., Novartis, Thermo Fisher Scientific a Unipetrol výzkumně vzdělávací centrum, a.s.

Blýská se na lepší časy. Firmy mění přístup k uchazečům o práci

1. 10. 2018, Andrea Soukupová, copywriter KC MU

Mysleli jste si, že jste firmám jedno? Nelíbila se vám výběrová řízení? Teď už se blýská na lepší časy. Díky současné situaci na trhu práce si společnosti uvědomily, jak je důležité, abyste měli dobrý pocit. Co všechno pro to dělají?

Výšku mají za sebou. Co radí prvákům?

10. 9. 2018, Andrea Soukupová, copywriter KC MU

Absolventi Muni radili prvákům v Univerzitním kině Scala, jak úspěšně zvládnout vysokou, na co si dát pozor a v čem je výška jiná než střední škola. Přečtěte si článek a zjistěte, co by udělali jako prváci jinak.

5 tipů, jak chytře naložit s prázdninami

13. 6. 2018, Andrea Soukupová, copywriter KC MU

Jak si prázdniny užít a zároveň udělat něco pro svou budoucnost? Inspirujte se 5 tipy na aktivity, které můžete provádět o prázdninách. Není nic lepšího než spojit příjemné s užitečným!