Blýská se na lepší časy. Firmy mění přístup k uchazečům o práci

1. 10. 2018, Andrea Soukupová, copywriter KC MU

Mysleli jste si, že jste firmám jedno? Nelíbila se vám výběrová řízení? Teď už se blýská na lepší časy. Díky současné situaci na trhu práce si společnosti uvědomily, jak je důležité, abyste měli dobrý pocit. Co všechno pro to dělají?

Výšku mají za sebou. Co radí prvákům?

10. 9. 2018, Andrea Soukupová, copywriter KC MU

Absolventi Muni radili prvákům v Univerzitním kině Scala, jak úspěšně zvládnout vysokou, na co si dát pozor a v čem je výška jiná než střední škola. Přečtěte si článek a zjistěte, co by udělali jako prváci jinak.

5 tipů, jak chytře naložit s prázdninami

13. 6. 2018, Andrea Soukupová, copywriter KC MU

Jak si prázdniny užít a zároveň udělat něco pro svou budoucnost? Inspirujte se 5 tipy na aktivity, které můžete provádět o prázdninách. Není nic lepšího než spojit příjemné s užitečným!

Plat? Slabé stránky? Připravte se na klíčové otázky výběrového řízení

12. 6. 2018, Hana Cukrová, copywriter KC MU

„​Kolik peněz byste si představoval/a? A co vaše slabé stránky? Které to jsou?“​ Osobní pohovor je pro většinu lidí stresující a tyto otázky jsou nejspíše jedny z nejhorších. Nicméně ať se budete hlásit kamkoliv, dřív nebo později na ně řeč přijde. Proto zde najdete tipy, jak se na ně co nejlépe připravit.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19