Zvládejte povinnou literaturu i zkoušky – inspirujte se tipy na efektivní učení

17. 2. 2020, Hana Cukrová, copywriter KC MU

„Mně se dneska fakt nechce učit.“ Věta, kterou si v duchu řekl každý aspoň jednou za život. Učení ale rozhodně není pouze nevyhnutelnou povinností, která se musí protrpět. Když budete vědět, jak se vzdělávat efektivně, už vám fakt, že se všichni učíme celý život, nebude připadat děsivý. Právě naopak.

Jak budovat dobré návyky? A jak je využít k rozvoji kariéry?

22. 1. 2020, Hana Cukrová, copywriter KC MU

Začátek nového roku si spousta lidí spojuje s novým startem, návyky a výzvami. Bohužel jen některá předsevzetí mají delší živnost než pár dní či týdnů. Problém ale nebývá v předsevzetích samotných, ale spíše v jejich počtu, frekvenci nebo zaměření. Takže, jak vlastně budovat nové návyky? A na co byste si měli dát pozor, když se jich chcete držet?

Kariéra v EU z MUNI: Jak se dostat do Bruselu a spoluutvářet evropské regulace?

9. 12. 2019, Pavla Hosnedlová, za tým ambasadorů MUNI pro kariéru v institucích EU

Hovoříte anglicky, německy nebo francouzsky? Nebo ovládáte dokonce všech 24 oficiálních jazyků Evropské unie? A chtěli byste pracovat v mezinárodním prostředí a podílet se na utváření Evropy? Kariéru v Bruselu, Štrasburku nebo Lucemburku či v jakékoliv zemi napříč Unií můžete začít už s maturitou.

Veletrh práce JobChallenge je ideální volbou pro všechny studenty

8. 11. 2019, Andrea Soukupová, copywriter KC MU

Získejte při škole práci, která vám otevře dveře k vysněné kariéře, nebo si udělejte průzkum pracovních příležitostí do budoucna. Kde? Na Veletrhu JobChallenge! Těšte se také na workshopy, soutěže, TALK shows se zaměstnavateli a skvělé zážitky.