Potřebujete pomoc vy nebo někdo ve vašem okolí? Obraťte se na MUNI

19. 3. 2020, tým Kariérního centra MU

Potřebujete pomoci s doučováním dětí? Venčením psa? Nákupem léků či potravin? Něčím jiným? Anebo máte ve svém okolí někoho, komu by se v současné situaci hodila pomocná ruka? Obraťte se na Masarykovu univerzitu a její dobrovolníky. Ozvěte se na 549 498 800 nebo pošlete e-mail na pomoc@muni.cz.

Jak se zabavit online? Navštivte světová muzea i přednášky Harvardu

16. 3. 2020, Andrea Soukupová, copywriter KC MU

Chcete si zpestřit dlouhé chvíle? Máme pro vás tipy na platformy, které vás zabaví a posunou dál. Zaměřili jsme se na způsoby, jak se vylepšit po vědomostních, kulturních i kariérních stánkách.

Informace k dočasnému omezení služeb a akcí Kariérního centra MU

11. 3. 2020, tým Kariérního centra MU

Kvůli vydaným opatřením vládou České republiky k prevenci šíření koronaviru COVID-19 rozhodl rektor Masarykovy univerzity o vyhlášení rektorského volna. Toto opatření je vyhlášené s okamžitou platností na dobu od 10. 3. do 15. 5. 2020. Z tohoto důvodu jsou po dobu rektorského volna prozatím dočasně omezeny některé služby Kariérního centra MU.

Zvládejte povinnou literaturu i zkoušky – inspirujte se tipy na efektivní učení

17. 2. 2020, Hana Cukrová, copywriter KC MU

„Mně se dneska fakt nechce učit.“ Věta, kterou si v duchu řekl každý aspoň jednou za život. Učení ale rozhodně není pouze nevyhnutelnou povinností, která se musí protrpět. Když budete vědět, jak se vzdělávat efektivně, už vám fakt, že se všichni učíme celý život, nebude připadat děsivý. Právě naopak.