Malá vánoční soutěž o velké dárky

14. 12. 2015, Vojtěch Žák, copywriter Kariérního centra MU

Zúčastni se naší soutěže a naděl si pod vánoční stromek hezký dárek. Stačí nám říct, jaké je tvé novoroční předsevzetí.

Asertivita 1: Asertivita není o sebeprosazení, ale o respektu

10. 12. 2015, Vojtěch Žák, copywriter Kariérního centra MU

Na blogu kariérního centra jsme se už věnovali řeči těla i tomu, jak s druhými komunikovat efektivně. Mnozí ale mají problém s tím, že jsou příliš plaší, než aby se dokázali prosadit – ať už v třídních lavicích, nebo na trhu práce. Právě pro takové lidi jsou tu lekce asertivity.

The Making of a College to Career Plan

3. 12. 2015, Samantha Wendt, externí spolupracovnice Kariérního centra MU

Discussed in the first article was this idea of a College to Career Plan. This article elaborates on the plan, and helps in understanding how to develop one. The making of a plan is simple, and greatly advantageous to defining what a student’s future will look like.

Have no Uncertainty for Employment Security – Make a Plan

25. 11. 2015, Samantha Wendt, externí spolupracovnice Kariérního centra MU

In 2012, the European Union sent 4.8 million graduates out into the workforce. This phenomenon has caused some to believe that Europe will soon become overeducated.  Being overeducated will tighten the job market, and will make the transition between college and a career more difficult.