Blog KC

Přihlaste se na Prvákoviny. Zjednodušíte si nástup na MUNI i seznamování

20. 7. 2020, Hana Cukrová, copywriter KC MU

Pokud se ale přihlásíte na Prvákoviny – svou první akci na MUNI a zároveň jediný oficiální seznamovák, který pro vás univerzita pořádá – tak se nemáte čeho obávat. Za dva dny se dozvíte informace, které vám usnadní sestavení rozvrhu, první semestr i zkouškové. Zároveň získáte všechny potřebné kontakty. Kdybyste náhodou potřebovali poradit. 

Číst více

Pohovory na dálku – co můžete čekat od online výběrového řízení?

27. 5. 2020, Hana Cukrová, copywriter KC MU

V posledních týdnech musely některé společnosti přistoupit k výběru uchazečů pouze přes počítačovou obrazovku. Osobní pohovor online ale není žádnou personalistickou novinkou a ani po uklidnění situace okolo pandemie zcela nevymizí. Co když budete muset pohovor na dálku absolvovat vy? Co od něj můžete čekat?

Číst více

Jak jinak využít domácí karanténu? Vypilujte si svůj elevator pitch

30. 4. 2020, Hana Cukrová, copywriter KC MU

Dny strávené doma se dají pořádně využít. Třeba přípravou na setkání se zaměstnavatelem. Proč se mu věnovat? Protože právě teď máte všechno, co potřebujete k tomu, abyste si vytvořili svůj vlastní elevator pitch. Toto krátké představení sebe sama můžete v budoucnu využít kdykoliv, kdy bude chtít zanechat dobrý dojem. ​

Číst více

Home office – na co si dát pozor a co dodržovat?

24. 3. 2020, Hana Cukrová, copywriter Kariérního centra MU

Práce z domu se nezadržitelně stává běžnou součástí pracovního režimu. Pro správné fungování týmu na dálku je důležité si stanovit konkrétní pravidla. Ty zabrání možným nedorozuměním, obavám i nespokojenosti. Tipů, jak správně pracovat na tzv. home office je ale mnohem více.

Číst více

Hlavní partner

Partneři