Umíte se motivovat k učení?

25. 1. 2016, Vojtěch Žák, copywriter Kariérního centra MU

Víte, proč je pro vás tak těžké motivovat se k učení? Chcete toto prokletí zlomit? Cesta existuje…

Asertivita 4: Překonej svůj strach

18. 1. 2016, Vojtěch Žák, copywriter Kariérního centra MU

Občas jsem měl pocit, že se na mě otec rozzlobil neprávem. Stejně jsem se mu nedokázal postavit. Roztřásla se mi kolena a byl jsem stěží schopen mluvit. Nechal jsem se paralyzovat strachem a nevěděl, co říct. Znáte podobný pocit? A chcete zjistit, jak se s ním vyrovnat?

Asertivita 3: Buď asertivní vůči sobě samému

11. 1. 2016, Vojtěch Žák, copywriter Kariérního centra MU

Jdete do školy, když si uvědomíte, že jste si doma nechali nabíječku od notebooku. „Jsem idiot,“ řeknete si. Budete na sebe naštvaní a vztek ještě přiživíte tím, že každému povíte, jaký jste „zapomětlivý pitomec“. Děláte velkou chybu. Jednou z důležitých dovedností je schopnost odpustit sám sobě.

Asertivita 2: Postupuj krok za krokem

6. 1. 2016, Vojtěch Žák, copywriter Kariérního centra MU

Když se člověk učí něčemu novému, měl by postupovat systematicky. Určete si konkrétní cíle a naplňujte jeden za druhým.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19