Blog KC

Jak si vede portál JobCheckIN

17. 2. 2017, Vojtěch Žák, copywriter KC MU

JobCheckIN je kariérní portál Masarykovy univerzity, který studentům umožňuje získat práci, trainee či stáž a zaměstnavatelům usnadňuje hledání zaměstnanců z řad studentů a absolventů MU. Pokud v něm ještě nemáte profil, měli byste si ho rychle vytvořit. Podívejte se, jak si vede v prvních měsících svého života.

Číst více

Jak na zkoušce nepodlehnout stresu

9. 1. 2017, Vojtěch Žák, copywriter KC MU

Pět lidí před učebnou. Nervózně poposedávají, hlavu skloněnou, občas pronesou rozpačitou poznámku o tom, jak se „vůbec neučili“ a dnes „určitě rupnou“. Znáte to všichni. I stoprocentní šprt může u zkoušky propadnout, když mu selžou nervy. Existuje nějaký způsob, jak se bránit návalům stresu?

Číst více

Všem přejeme krásné Vánoce a mnoho rozzářených kariérních hvězd v roce 2017!

9. 1. 2017, tým Kariérního centra MU

Rok 2016 byl pro Kariérní centrum MU více než úspěšný – uspořádali jsme nespočet kurzů a eventů, na 10. ročník Veletrhu práce JobChallenge přišel rekordní počet zaměstnavatelů, spustili jsme kariérní portál JobCheckIN a mnoho dalšího. Doufáme, že rok 2017 bude přinejmenším tak úspěšný jako rok uplynulý!

Číst více

Jak to vypadá, když se studium spojí s praxí

22. 12. 2016, Hana Veselá, Recruiter ve společnosti Notino

Najít si po vysoké škole práci v oboru, nebo zaměstnání, kde člověk může využít zkušenosti nasbírané během studia, může být někdy obtížné. V Notino máme početné zastoupení studentů/absolventů MU, kteří u nás našli uplatnění a studium na MU pro ně bylo prvním krokem.

Číst více

Hlavní partner

Partneři