JobTalk: Jak vypadá práce podnikatele v modním průmyslu?

30. 6. 2016, Vojtěch Žák, copywriter Kariérního centra MU

Vít Olšák je bývalý medik, který v roce 2014 společně se svojí přítelkyní založil volnočasovou módní značku Evermo. Dnes šijí oblečení a módní doplňky, hlavně motýlky všeho druhu. Zakládají si na tom, že je vyrábí ručně, z kvalitních materiálů a mají osobní vztah se zákazníkem. Jak vypadá práce podnikatele v módním průmyslu?

Jak najít vhodného zaměstnance? Díky assessment centru

23. 6. 2016, Vojtěch Žák, copywriter Kariérního centra MU

Náborový proces je drahý, zdlouhavý a jeho výsledky jsou nejisté. Najít ideálního zaměstnance je těžké. I když je výkonný, nic nezaručuje, že ho práce bude bavit. Naštěstí je tu způsob, jak na pozici vybrat tak vhodného kandidáta, jak je jenom možné. Jmenuje se assessment centrum.

Chcete dostat práci v IT? Tak nechoďte na pohovor opilí

13. 5. 2016, Vojtěch Žák, účastník akce

Jaké výhody skýtá práce v IT ještě při studiu, co musí člověk umět a jak skloubit práci se školou? Nad tím se ve čtvrtek 28. dubna na FI MU zamysleli zástupci 5 IT firem. Dohromady je svedl event Industry ShowCase: Práce v IT při studiu.

Je to stejné jako v Mekáči. Pokud chcete být manažerem, zkušenosti z pobočky se vám budou hodit

5. 5. 2016, Dana Fráňová, účastnice akce

Je práce v bance tak nudná, jak se o ní často říká? Musím strávit několik let za přepážkou? Budu vydělávat minimum? Potřebuji k práci v bance titul? Během akce Industry ShowCase: Kariéra v bankovnictví byly účastníkům zodpovězeny (nejen) tyto otázky.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21