Co vám dá (ne)kvalifikovaná práce?

17. 2. 2017, Vojtěch Žák, copywriter KC MU

Daniela Nikšičová studuje žurnalistiku na MU. Působí jako programový dramaturg v Radiu R, rok strávila v AIESEC a akutálně spolupracuje s marketingovým týmem KC MU. Jak vnímá rozdíl mezi brigádami a kvalifikovanou prací na vedlejší úvazek?

Jak si vede portál JobCheckIN

17. 2. 2017, Vojtěch Žák, copywriter KC MU

JobCheckIN je kariérní portál Masarykovy univerzity, který studentům umožňuje získat práci, trainee či stáž a zaměstnavatelům usnadňuje hledání zaměstnanců z řad studentů a absolventů MU. Pokud v něm ještě nemáte profil, měli byste si ho rychle vytvořit. Podívejte se, jak si vede v prvních měsících svého života.

Jak na zkoušce nepodlehnout stresu

9. 1. 2017, Vojtěch Žák, copywriter KC MU

Pět lidí před učebnou. Nervózně poposedávají, hlavu skloněnou, občas pronesou rozpačitou poznámku o tom, jak se „vůbec neučili“ a dnes „určitě rupnou“. Znáte to všichni. I stoprocentní šprt může u zkoušky propadnout, když mu selžou nervy. Existuje nějaký způsob, jak se bránit návalům stresu?

Všem přejeme krásné Vánoce a mnoho rozzářených kariérních hvězd v roce 2017!

9. 1. 2017, tým Kariérního centra MU

Rok 2016 byl pro Kariérní centrum MU více než úspěšný – uspořádali jsme nespočet kurzů a eventů, na 10. ročník Veletrhu práce JobChallenge přišel rekordní počet zaměstnavatelů, spustili jsme kariérní portál JobCheckIN a mnoho dalšího. Doufáme, že rok 2017 bude přinejmenším tak úspěšný jako rok uplynulý!