Chcete dostat práci v IT? Tak nechoďte na pohovor opilí

13. 5. 2016, Vojtěch Žák, účastník akce

Jaké výhody skýtá práce v IT ještě při studiu, co musí člověk umět a jak skloubit práci se školou? Nad tím se ve čtvrtek 28. dubna na FI MU zamysleli zástupci 5 IT firem. Dohromady je svedl event Industry ShowCase: Práce v IT při studiu.

Je to stejné jako v Mekáči. Pokud chcete být manažerem, zkušenosti z pobočky se vám budou hodit

5. 5. 2016, Dana Fráňová, účastnice akce

Je práce v bance tak nudná, jak se o ní často říká? Musím strávit několik let za přepážkou? Budu vydělávat minimum? Potřebuji k práci v bance titul? Během akce Industry ShowCase: Kariéra v bankovnictví byly účastníkům zodpovězeny (nejen) tyto otázky.

JobTalk: Jak vypadá práce novináře?

2. 5. 2016, Radoslav Pittner, úprava textu Vojtěch Žák

Jak vypadá práce novináře? Co musí umět, jaký je jeho pracovní den a jak se liší náplň novinářské práce v jednotlivých médiích? O tom jsme se bavili s redaktorem MF DNES Lukášem Valáškem.

75 % zaměstnanců najdeme přes LinkedIn, říká recruiter Josef Kadlec

19. 4. 2016, Vojtěch Žák, copywriter Kariérního centra MU

Josef Kadlec se mi představil jako bývalý „ajťák“, který se snaží skrze inovace změnit svět recruitmentu. Založil společností GoodCall a Recruitment Academy, stal se prvním certifikovaným recruiterem LinkedIn ve střední Evropě a napsal knihu People as Merchandise. Společně jsme se setkali na jeho přednášce „Životopis je mrtvý...“

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19