Blog KC

Etiketa v běžném životě aneb jak nebýt za hlupáka

24. 8. 2016, Vojtěch Žák, copywriter Kariérního centra MU

Existují nepsaná pravidla slušnosti, ale protože jsou nepsaná, každý je vnímá jinak. Naštěstí jsou i psaná pravidla slušného společenského chování. Říká se jim etiketa. Jejím smyslem je zpříjemnit sociální kontakt mezi lidmi.

Číst více

Digitální garáž: Proč je důležité rozumět online marketingu?

23. 8. 2016, Vojtěch Žák, copywriter Kariérního centra MU

Před 4 lety jsem začal pracovat v online marketingu. Poprvé jsem se seznámil s takovými pojmy, jako je SEO, PPC, keywords, CMS, konverzní poměr… Brzy ke mně začali chodit přátelé. „Jak mám udělat to? Jak mám udělat tamto?“ Potřebovali něco promovat na internetu a nevěděli jak…

Číst více

JobTalk: Jak vypadá práce podnikatele v modním průmyslu?

30. 6. 2016, Vojtěch Žák, copywriter Kariérního centra MU

Vít Olšák je bývalý medik, který v roce 2014 společně se svojí přítelkyní založil volnočasovou módní značku Evermo. Dnes šijí oblečení a módní doplňky, hlavně motýlky všeho druhu. Zakládají si na tom, že je vyrábí ručně, z kvalitních materiálů a mají osobní vztah se zákazníkem. Jak vypadá práce podnikatele v módním průmyslu?

Číst více

Jak najít vhodného zaměstnance? Díky assessment centru

23. 6. 2016, Vojtěch Žák, copywriter Kariérního centra MU

Náborový proces je drahý, zdlouhavý a jeho výsledky jsou nejisté. Najít ideálního zaměstnance je těžké. I když je výkonný, nic nezaručuje, že ho práce bude bavit. Naštěstí je tu způsob, jak na pozici vybrat tak vhodného kandidáta, jak je jenom možné. Jmenuje se assessment centrum.

Číst více
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Hlavní partner