Kdo stojí za projekty Kariérního centra MU?

24. 8. 2016, Vojtěch Žák, copywriter Kariérního centra MU

Kariérko je tady pro vás už 6 let a usilovně pracuje na tom, aby vám co nejvíce dopomohlo k dosažení vašich cílů. Kdo jsou ale herci za oponou? Seznamte se s hravou duší našeho týmu!

Etiketa v běžném životě aneb jak nebýt za hlupáka

24. 8. 2016, Vojtěch Žák, copywriter Kariérního centra MU

Existují nepsaná pravidla slušnosti, ale protože jsou nepsaná, každý je vnímá jinak. Naštěstí jsou i psaná pravidla slušného společenského chování. Říká se jim etiketa. Jejím smyslem je zpříjemnit sociální kontakt mezi lidmi.

Digitální garáž: Proč je důležité rozumět online marketingu?

23. 8. 2016, Vojtěch Žák, copywriter Kariérního centra MU

Před 4 lety jsem začal pracovat v online marketingu. Poprvé jsem se seznámil s takovými pojmy, jako je SEO, PPC, keywords, CMS, konverzní poměr… Brzy ke mně začali chodit přátelé. „Jak mám udělat to? Jak mám udělat tamto?“ Potřebovali něco promovat na internetu a nevěděli jak…

JobTalk: Jak vypadá práce podnikatele v modním průmyslu?

30. 6. 2016, Vojtěch Žák, copywriter Kariérního centra MU

Vít Olšák je bývalý medik, který v roce 2014 společně se svojí přítelkyní založil volnočasovou módní značku Evermo. Dnes šijí oblečení a módní doplňky, hlavně motýlky všeho druhu. Zakládají si na tom, že je vyrábí ručně, z kvalitních materiálů a mají osobní vztah se zákazníkem. Jak vypadá práce podnikatele v módním průmyslu?