Inspirativní MUST Week for Career Services byl o sdílení úspěchů, tipů a rad

25. 5. 2017, Hana Cukrová, copywriter KC MU

Jak přilákat studenty na akce kariérních center a jak vymyslet, naplánovat a připravit ty nejlepší eventy? Takové otázky řešili zahraniční i tuzemští pracovníci kariérních center, pro které přopravili jejich kolegové z Kariérního centra MU připravili týdenní školení MUST Week for Career Services, na kterém zjistili, jak vytvořit efektivní event.

Jaký druh práce je pro vás ideální?

16. 5. 2017, Vojtěch Žák, copywriter

Každý člověk má jiný životní styl. Někdo je zaměřený na kariéru, pro dalšího je důležitější rodina, jiný chce cestovat, někdo potřebuje dynamické prostředí, jiný zase klid. Zjistěte, jaký druh práce je ideální pro vás a vaši osobní spokojenost.

V čem jste doopravdy dobří?

23. 3. 2017, Vojtěch Žák, copywriter KC MU

„Jak byste popsali sami sebe?“ Na pohovoru je to jedna z nejčastějších otázek. Je na čase se na ni připravit. Vezměte si tužku, papír a pusťte se spolu se mnou do malého cvičení...

Klíčem úspěchu v advokacii jsou jazyky, týmovost a zapálení pro právo

10. 3. 2017, Hana Cukrová, copywriter KC MU

Jak začíná kariéra v advokacii a co všechno udělat proto, aby byla úspěšná? Nejen na tyto otázky odpovídali zástupci pěti advokátních kancelářích 9. března na akci Industry ShowCase: Kariéra v advokacii. O tématu diskutovali na půdě Prf MU zástupci Allen & Overy, Bird & Bird, Havel, Holásek & Partners, DLA Piper a Továrek, Horký a partneři.