Blog KC

Prvákoviny 2017 – to chceš zažít!

6. 6. 2017, Hana Cukrová, copywriter KC MU

Přihlas se na Prvákoviny 2017 a ulehčit si start vysokoškolského života. Nejenže potkáš nové spolužáky ještě před začátkem semestru, ale také se dozvíš tipy a triky, jak úspěšně zvládnout studium bez zbytečného stresu.

Číst více

Práce v Customer Care je odrazovým můstkem pro kariéru s jazyky

25. 5. 2017, Hana Cukrová, copywriter KC MU

Jak využít jazykové znalosti naplno a získat díky nim práci? Zástupci šesti firem vysvětlili 11. dubna na FF MU účastníkům Industry ShowCase: Kariéra s jazyky v Customer Care, co obnáší práce v oboru a jak se v ní mohou profesně rozvíjet. O uplatnění studentů diskutovali ABSL, Comdata Czech a.s., Infoysy, Kiwi.com, Notino a Zebra Technologies.

Číst více

Úspěšný digitální marketing není o návodech, ale o testování a učení

25. 5. 2017, Hana Cukrová, copywriter KC MU

Jak se změnil zájem potenciálních zákazníků v digitálním prostředí a jak upoutat jejich pozornost? Nejen tyto otázky zodpověděli ve středu 3. 5. v Univerzitním kině Scala googleři a další experti z oblasti digitálního marketingu.

Číst více

Inspirativní MUST Week for Career Services byl o sdílení úspěchů, tipů a rad

25. 5. 2017, Hana Cukrová, copywriter KC MU

Jak přilákat studenty na akce kariérních center a jak vymyslet, naplánovat a připravit ty nejlepší eventy? Takové otázky řešili zahraniční i tuzemští pracovníci kariérních center, pro které přopravili jejich kolegové z Kariérního centra MU připravili týdenní školení MUST Week for Career Services, na kterém zjistili, jak vytvořit efektivní event.

Číst více

Hlavní partner

Partneři