Etiketa v běžném životě aneb jak nebýt za hlupáka

24. 8. 2016, Vojtěch Žák, copywriter Kariérního centra MU

Existují nepsaná pravidla slušnosti, ale protože jsou nepsaná, každý je vnímá jinak. Naštěstí jsou i psaná pravidla slušného společenského chování. Říká se jim etiketa. Jejím smyslem je zpříjemnit sociální kontakt mezi lidmi.

Digitální garáž: Proč je důležité rozumět online marketingu?

23. 8. 2016, Vojtěch Žák, copywriter Kariérního centra MU

Před 4 lety jsem začal pracovat v online marketingu. Poprvé jsem se seznámil s takovými pojmy, jako je SEO, PPC, keywords, CMS, konverzní poměr… Brzy ke mně začali chodit přátelé. „Jak mám udělat to? Jak mám udělat tamto?“ Potřebovali něco promovat na internetu a nevěděli jak…

JobTalk: Jak vypadá práce podnikatele v modním průmyslu?

30. 6. 2016, Vojtěch Žák, copywriter Kariérního centra MU

Vít Olšák je bývalý medik, který v roce 2014 společně se svojí přítelkyní založil volnočasovou módní značku Evermo. Dnes šijí oblečení a módní doplňky, hlavně motýlky všeho druhu. Zakládají si na tom, že je vyrábí ručně, z kvalitních materiálů a mají osobní vztah se zákazníkem. Jak vypadá práce podnikatele v módním průmyslu?

Jak najít vhodného zaměstnance? Díky assessment centru

23. 6. 2016, Vojtěch Žák, copywriter Kariérního centra MU

Náborový proces je drahý, zdlouhavý a jeho výsledky jsou nejisté. Najít ideálního zaměstnance je těžké. I když je výkonný, nic nezaručuje, že ho práce bude bavit. Naštěstí je tu způsob, jak na pozici vybrat tak vhodného kandidáta, jak je jenom možné. Jmenuje se assessment centrum.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19