Jak to vypadá, když se studium spojí s praxí

22. 12. 2016, Hana Veselá, Recruiter ve společnosti Notino

Najít si po vysoké škole práci v oboru, nebo zaměstnání, kde člověk může využít zkušenosti nasbírané během studia, může být někdy obtížné. V Notino máme početné zastoupení studentů/absolventů MU, kteří u nás našli uplatnění a studium na MU pro ně bylo prvním krokem.

Zjistěte, jací zaměstnavatelé se k vám hodí nejvíce a jaký jste kariérní typ

24. 11. 2016, UNIVERSUM

Průzkumy Universum Talent Survey každoročně osloví přes 1,3 milionu vysokoškoláků z téměř 60 zemí světa a pomáhají pro ně budovat lepší pracovní klima. Zkoumá se v něm velmi detailně, co vysokoškoláci chtějí od práce, vzdělávací instituce, na kolik si své práce cení, co je pro ně důležité a kde by chtěli pracovat.

Studenti PdF MU zjistili, jaké jsou jejich možnosti uplatnění

18. 11. 2016, Dana Fráňová, účastnice akce

Možnosti uplatnění, které mají studenti Pedagogické fakulty MU, prezentovalo 9 absolventů na akci Industry ShowCase: Uplatnění ve vzdělávání. Studentům poodhalili zákulisí komerční, státní i neziskové sféry a poukázali na výhody i slabiny jejich pracovních pozic.

„Jsem týmovej, protože pracuji v týmu,“ aneb jak nemluvit o svých dovednostech

29. 10. 2016, Vojta Žák, copywriter KC MU

V pondělí jsme představili světu kariérní portál Masarykovy univerzity JobCheckIN. Jeho největší deviza spočívá v propracovaném systému dovedností. Měkkých dovedností je v portálu 16. Proč tak málo? Jak zjistím, jestli je mám a jak bych se s nimi měl prezentovat? O tom jsme se bavili s jejich tvůrcem Liborem Komárkem.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21