Studenti PdF MU zjistili, jaké jsou jejich možnosti uplatnění

18. 11. 2016, Dana Fráňová, účastnice akce

Možnosti uplatnění, které mají studenti Pedagogické fakulty MU, prezentovalo 9 absolventů na akci Industry ShowCase: Uplatnění ve vzdělávání. Studentům poodhalili zákulisí komerční, státní i neziskové sféry a poukázali na výhody i slabiny jejich pracovních pozic.

„Jsem týmovej, protože pracuji v týmu,“ aneb jak nemluvit o svých dovednostech

29. 10. 2016, Vojta Žák, copywriter KC MU

V pondělí jsme představili světu kariérní portál Masarykovy univerzity JobCheckIN. Jeho největší deviza spočívá v propracovaném systému dovedností. Měkkých dovedností je v portálu 16. Proč tak málo? Jak zjistím, jestli je mám a jak bych se s nimi měl prezentovat? O tom jsme se bavili s jejich tvůrcem Liborem Komárkem.

Příběh jednoho pohovoru…

3. 10. 2016, Vojtěch Žák, copywriter Kariérního centra MU

Pracovní telefonát mě zastihl během cesty do Norska. „Mohl byste zítra v 11 přijít na ústní pohovor?“
„Rád bych,“ odpověděl jsem, „ale zrovna odjíždím na půl roku na Erasmus."

Kdo stojí za projekty Kariérního centra MU?

24. 8. 2016, Vojtěch Žák, copywriter Kariérního centra MU

Kariérko je tady pro vás už 6 let a usilovně pracuje na tom, aby vám co nejvíce dopomohlo k dosažení vašich cílů. Kdo jsou ale herci za oponou? Seznamte se s hravou duší našeho týmu!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19