Jak si vede portál JobCheckIN

17. 2. 2017, Vojtěch Žák, copywriter KC MU

JobCheckIN je kariérní portál Masarykovy univerzity, který studentům umožňuje získat práci, trainee či stáž a zaměstnavatelům usnadňuje hledání zaměstnanců z řad studentů a absolventů MU. Pokud v něm ještě nemáte profil, měli byste si ho rychle vytvořit. Podívejte se, jak si vede v prvních měsících svého života.

Jak na zkoušce nepodlehnout stresu

9. 1. 2017, Vojtěch Žák, copywriter KC MU

Pět lidí před učebnou. Nervózně poposedávají, hlavu skloněnou, občas pronesou rozpačitou poznámku o tom, jak se „vůbec neučili“ a dnes „určitě rupnou“. Znáte to všichni. I stoprocentní šprt může u zkoušky propadnout, když mu selžou nervy. Existuje nějaký způsob, jak se bránit návalům stresu?

Všem přejeme krásné Vánoce a mnoho rozzářených kariérních hvězd v roce 2017!

9. 1. 2017, tým Kariérního centra MU

Rok 2016 byl pro Kariérní centrum MU více než úspěšný – uspořádali jsme nespočet kurzů a eventů, na 10. ročník Veletrhu práce JobChallenge přišel rekordní počet zaměstnavatelů, spustili jsme kariérní portál JobCheckIN a mnoho dalšího. Doufáme, že rok 2017 bude přinejmenším tak úspěšný jako rok uplynulý!

Jak to vypadá, když se studium spojí s praxí

22. 12. 2016, Hana Veselá, Recruiter ve společnosti Notino

Najít si po vysoké škole práci v oboru, nebo zaměstnání, kde člověk může využít zkušenosti nasbírané během studia, může být někdy obtížné. V Notino máme početné zastoupení studentů/absolventů MU, kteří u nás našli uplatnění a studium na MU pro ně bylo prvním krokem.