Jak na zkoušce nepodlehnout stresu

9. 1. 2017, Vojtěch Žák, copywriter KC MU

Pět lidí před učebnou. Nervózně poposedávají, hlavu skloněnou, občas pronesou rozpačitou poznámku o tom, jak se „vůbec neučili“ a dnes „určitě rupnou“. Znáte to všichni. I stoprocentní šprt může u zkoušky propadnout, když mu selžou nervy. Existuje nějaký způsob, jak se bránit návalům stresu?

Všem přejeme krásné Vánoce a mnoho rozzářených kariérních hvězd v roce 2017!

9. 1. 2017, tým Kariérního centra MU

Rok 2016 byl pro Kariérní centrum MU více než úspěšný – uspořádali jsme nespočet kurzů a eventů, na 10. ročník Veletrhu práce JobChallenge přišel rekordní počet zaměstnavatelů, spustili jsme kariérní portál JobCheckIN a mnoho dalšího. Doufáme, že rok 2017 bude přinejmenším tak úspěšný jako rok uplynulý!

Jak to vypadá, když se studium spojí s praxí

22. 12. 2016, Hana Veselá, Recruiter ve společnosti Notino

Najít si po vysoké škole práci v oboru, nebo zaměstnání, kde člověk může využít zkušenosti nasbírané během studia, může být někdy obtížné. V Notino máme početné zastoupení studentů/absolventů MU, kteří u nás našli uplatnění a studium na MU pro ně bylo prvním krokem.

Zjistěte, jací zaměstnavatelé se k vám hodí nejvíce a jaký jste kariérní typ

24. 11. 2016, UNIVERSUM

Průzkumy Universum Talent Survey každoročně osloví přes 1,3 milionu vysokoškoláků z téměř 60 zemí světa a pomáhají pro ně budovat lepší pracovní klima. Zkoumá se v něm velmi detailně, co vysokoškoláci chtějí od práce, vzdělávací instituce, na kolik si své práce cení, co je pro ně důležité a kde by chtěli pracovat.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19