Nabídka Kariérka pro absolventy MUNI

27. 10. 2020, Autor: Hana Cukrová, copywriter KC MU

Všechny státnice už máte za sebou? I na vás, absolventy, myslí Kariérní centrum MU. Aktuálně vám nabízíme online testování, koučování, kariérní konzultace nebo možnost se zúčastnit pracovního veletrhu a udělat si přehled o situaci na trhu práce nebo získat rovnou pracovní nabídku. Stačí, abyste si vybrali z nabídky.

Online test osobnosti a zvládání stresu

Využijte jedinečnou příležitost absolvovat zdarma online testování! Nabídka platí pro prvních 100 přihlášených. Po vyplnění testů vám po 14 dnech zašleme výsledky v písemné podobě a získáte možnost jejich další konzultace. Výsledky těchto testů vám pomohou identifikovat vaše silné stránky a začít s vlastním rozvojem.

Online Veletrh práce JobChallenge

Zajímá vás, jak vypadá aktuální situace na trhu práce? Poohlížíte se po nových pracovních příležitostech? A splňujete podmínku, že jste úspěšně ukončili studium před 3 nebo méně roky? Pak se registrujte na online pracovní Veletrh JobChallenge (jako student). Akce vám nabízí setkání se zaměstnavateli na virtuálních stáncích, rozvojové workshopy, TALK shows s personalisty a spoustu dalšího!

Kariérní konzultace nebo koučování

Rádi byste využili možnost konzultace vašeho životopisu nebo motivačního dopisu? Vyzkoušeli si pracovní pohovor nanečisto? Anebo probrali všechny vaše otázky s certifikovaným koučem? Kariérní centrum MU má pro absolventy pestrou nabídku služeb od konzultací po testování. Stačí si vybrat a přihlásit se.

Pro absolventy do 3 let jsou tyto služby zdarma a můžete se na ně přihlásit po registraci na webu KC v sekci Student (CV Clinic, Kariérní konzultace).

Pro starší absolventy jsou služby zpoplatněné. Přihlásíte se na ně pomocí odkazu níže prostřednictvím Obchodního centra MU.