Informace k dočasnému omezení služeb a akcí Kariérního centra MU

11. 3. 2020, Autor: tým Kariérního centra MU

Milí studenti, absolventi a příznivci Kariérního centra,

kvůli vydaným opatřením vládou České republiky k prevenci šíření koronaviru COVID-19 rozhodl rektor Masarykovy univerzity o vyhlášení rektorského volna. Současně také rozhodl preventivně zrušit akademické obřady a hromadné akce pořádané Masarykovou univerzitou. Toto opatření je vyhlášené s okamžitou platností na dobu od 10. 3. do 15. 5. 2020.

Z tohoto důvodu jsou prozatím dočasně omezeny některé služby Kariérního centra MU. Jaké stále fungují?

• Online kariérní konzultace prostřednictvím Skype. Více informací najdete zde.
  • CV Clinic – konzultace životopisů, motivačních dopisů a dalších – přihlásit se můžete zde.
  • Online poradna na FB: každý všední den 11:00 do 13:00 na stránce Kariérního centra MU – další informace najdete zde.
  • Vybrané rozvojové kurzy – nyní probíhají formou online webináře. Jejich nabídku najdete zde.

O dalším vývoji vás budeme průběžně informovat.

V případě jakýchkoliv dotazů – ať už ohledně náhradních termínů služeb či akcí, či čehokoliv jiného – se prosím obracejte na e-mail: info@kariera.muni.cz.