Masarykova univerzita - logo

Výšku mají za sebou. Co radí prvákům?

10. 9. 2018, Andrea Soukupová, copywriter KC MU

Absolventi Muni radili prvákům v Univerzitním kině Scala, jak úspěšně zvládnout vysokou, na co si dát pozor a v čem je výška jiná než střední škola. Přečtěte si článek a zjistěte, co by udělali jako prváci jinak.

5 tipů, jak chytře naložit s prázdninami

13. 6. 2018, Andrea Soukupová, copywriter KC MU

Jak si prázdniny užít a zároveň udělat něco pro svou budoucnost? Inspirujte se 5 tipy na aktivity, které můžete provádět o prázdninách. Není nic lepšího než spojit příjemné s užitečným!

Plat? Slabé stránky? Připravte se na klíčové otázky výběrového řízení

12. 6. 2018, Hana Cukrová, copywriter KC MU

„​Kolik peněz byste si představoval/a? A co vaše slabé stránky? Které to jsou?“​ Osobní pohovor je pro většinu lidí stresující a tyto otázky jsou nejspíše jedny z nejhorších. Nicméně ať se budete hlásit kamkoliv, dřív nebo později na ně řeč přijde. Proto zde najdete tipy, jak se na ně co nejlépe připravit.

Co je Assesment centrum a jak ho vyhrát?

22. 5. 2018, Andrea Soukupová, copywriter KC MU

Co se skrývá pod zkratkou AC? Odhalte, jak tento typ výběrového řízení probíhá i jak se na něj co nejlépe připravit. Dozvíte se tipy a triky, jak zabodovat a zvýšit si šanci na postup do dalšího kola.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16