Masarykova univerzita - logo

Blog KC

Práce v Customer Care – smysluplná práce s jazyky

14. 3. 2018, Magda Drechslerová, Andrea Soukupová

Jak využít jazykové znalosti naplno a získat díky nim práci? To už ví účastníci Industry ShowCase: Kariéra s jazyky v Customer Care. Pokud jste ji nestihli, tak nezoufejte. Všechno důležité jsme pro vás sepsali!

Číst více

Jak se nejlépe připravit na budoucí zaměstnání? (Sebe)vzděláváním

22. 2. 2018, Hana Cukrová, copywriter KC MU

Ovládat učivo probírané na přednáškách a cvičeních je základ. Základ, na kterém se dá budovat váš další rozvoj, znalosti a samozřejmě kariéra. Spolu se svými spolužáky díky studiu VŠ stojíte na stejné startovací čáře, ale díky dalšímu sebevzdělávání můžete před nimi získat náskok při hledání stáží, praxí či prvního zaměstnání.

Číst více

Jak na pohovor? Zapomeňte na poučky a buďte sví!

30. 1. 2018, Hana Cukrová, copywriter KC MU

V rámci výběrového řízení budete s největší pravděpodobností absolvovat i osobní pohovor. Možná už si hledáte, na co se ptát a jak odpovídat… Jenže našprtanými frázemi nikoho neohromíte a na stejných webech hledají poučky pravděpodobně i jiní kandidáti.  Jak se tedy odlišit a zaměstnavatele opravdu zaujmout? Buďte především sami sebou!

Číst více

Nenechte pár minut rozhodnout o vaší práci snů

16. 1. 2018, Hana Cukrová, copywriter KC Muni

Toužíte po práci, ve které se budete věnovat přesně tomu, co vás zajímá? Stáži, na které si vyzkoušíte vše, co budete v praxi potřebovat? Získat zkušenosti není vždy jednoduché a proto mají studenti a čerství absolventi Muni k dispozici kariérní portál JobCheckIN. Odbýt registraci se vám ale nevyplatí.

Číst více
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Hlavní partner