Masarykova univerzita - logo

Blog KC

Co vše jste mohli zažít na Veletrhu JobChallenge?

15. 12. 2017, Hana Cukrová, copywriter KC MU

Veletrh JobChallenge. Byli jste letos? Pokud ne, tak vězte, že jste přišli o největší veletrhu pracovních příležitostí pro studenty a absolventy VŠ. Kariérní centrum MU společně s další poradenskými a kariérními centry MENDELU a VUT v Brně akci už tradičně pořádá přímo v Brně. Přečtěte si, jak letošní ročník vypadal a inspirujte se na další rok.

Číst více

Co se vám hodí na startu VŠ vědět?

7. 9. 2017, Hana Cukrová, copywriter KC MU

Vzpomínáte na malé a velké přestávky, hodnocení od 1 do 5 a přezůvky? Tak s tím se na Masarykově univerzitě nesetkáte. Jak jste se dozvěděli na Prvákovinách ve Scale – základním pravidlem pro přežití prvního semestru je si uvědomit, že VŠ není SŠ.

Číst více

Prvákoviny 2017 – to chceš zažít!

6. 6. 2017, Hana Cukrová, copywriter KC MU

Přihlas se na Prvákoviny 2017 a ulehčit si start vysokoškolského života. Nejenže potkáš nové spolužáky ještě před začátkem semestru, ale také se dozvíš tipy a triky, jak úspěšně zvládnout studium bez zbytečného stresu.

Číst více

Práce v Customer Care je odrazovým můstkem pro kariéru s jazyky

25. 5. 2017, Hana Cukrová, copywriter KC MU

Jak využít jazykové znalosti naplno a získat díky nim práci? Zástupci šesti firem vysvětlili 11. dubna na FF MU účastníkům Industry ShowCase: Kariéra s jazyky v Customer Care, co obnáší práce v oboru a jak se v ní mohou profesně rozvíjet. O uplatnění studentů diskutovali ABSL, Comdata Czech a.s., Infoysy, Kiwi.com, Notino a Zebra Technologies.

Číst více
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Hlavní partner