Slyšeli jste o studentských soutěžích? Máme pro vás několik aktuálních tipů!

16. 1. 2019, Jana Fenyková

Jste kreativní, máte spoustu vlastních nápadů a chybí vám jen prostředky pro jejich realizaci? Chcete se rozvíjet a realizovat i mimo školní prostředí? Případně zaujmout zaměstnavatele jedinečnou zkušeností? Máme pro vás tipy na studentské soutěže, které vám nabídnou vše zmíněné a mnohem víc!

Svátky jako odrazový můstek vaší kariéry – využijte je naplno!

28. 11. 2018, Hana Cukrová, copywriter KC MU

Vánoce, Silvestr, zkouškové… Tři období, které v životě vysokoškoláků znamenají odpočinek, zábavu, ale i stres a nervozitu. Ať už to máte v podstatě v kapse, nebo se naopak musíte v lednu poprat s tím nejtěžším předmětem – své zasloužené volno můžete trávit produktivně a pomoci své budoucí kariéře. Jak?

Práce v právních oborech? Základem je projít psychotesty a znát angličtinu

25. 10. 2018, Andrea Soukupová, Veronika Tamaškovičová

Stejný odrazový můstek, ale různá zaměstnání. Právnická fakulta vám po dostudování otevře vrátka k několika právním profesím. O tom, co obnáší, v čem jsou podobné a naopak rozdílné, mluvilo 5 úspěšných absolventů na akci Cesty absolventa PrF, která se uskutečnila 23. 10. 2018 na půdě Právnické fakulty.

Kariéra s Ph.D. v Life Science? Vstřícné podmínky pro výzkumníky

16. 10. 2018, Hana Cukrová, Vratislava Chlupová

Co čeká absolventy přírodních věd s titulem Ph.D. v soukromých společnostech? Mentor, volná pracovní doba a vstřícné podmínky. O tom se přesvědčili účastníci akce Industry ShowCase: Kariéra v Life Science. Na akci se představily společnosti – Contipro a.s., Novartis, Thermo Fisher Scientific a Unipetrol výzkumně vzdělávací centrum, a.s.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17