Ze studenta absolventem Lékařské fakulty MU

Setkejte se zaměstnavateli z různých odvětví lékařské praxe a získejte přehled o tom, jak to chodí v reálném světě. Nejdříve se dozvíte zajímavé informace o tom, jak postupovat, když už končíte studium a co všechno budete potřebovat. V druhé části proběhne panelová diskuse HR manažerů a budete mít možnost se zeptat na svoje dotazy. V poslední části večera se uskuteční raut a networking přímo s vystupujícími!

 

Harmonogram:

 • 17:00 až 17:15 - úvodní slovo moderátorky, úvodní slovo paní proděkanky Mgr. Jany Fialové, Ph.D.
 • 17:15 až 18:08 - informace o přechodu mezi studentem na absolventa spojené se smlouvami u zaměstnavatele, akreditacemi, rezidenčními místy...
 • 18:05 až 18:10 - pauza
 • 18:10 až 19:00 - panelová diskuse HR manažerů z řad zaměstnavatelů, dotazy studentů
 • 19:00 až 19:20 - networking a raut

Těšíme se na Vás!

Na akci potkáte
Masarykův onkologický ústav

Masarykův onkologický ústav největším onkologickým centrem v České republice, kde jsou na jednom místě soustředěny vysoce specializované zdravotnické služby, excelentní výzkum a vzdělávání v oblasti prevence, diagnostiky a léčby solidních nádorů. Multioborová spolupráce, respektování práv a partnerský přístup k pacientům a jejich blízkým se podílí na úspěchu Masarykova onkologického ústavu.

MUDr Jiří Šedo, Ph.D.

Náměstek Odboru strategie, komunikace a vzdělávání

Od roku 2009 působí jako klinický onkolog na Klinice komplexní onkologické péče, nyní se specializuje především na oblast paliativní medicíny. Kromě toho sbíral zkušenosti na stážích v nejprestižnějších pracovištích ve světě (Harvardova univerzita, Mayo Clinic).

V roce 2019 byl jmenován náměstkem ředitele MOÚ. V této pozici má zodpovědnost za široké spektrum činností. Především o oblast strategie ústavu a řízení vybraných strategických projektů, vnější i vnitřní komunikaci, kontrolu kvality a mezinárodní akreditace MOÚ. Součástí jeho agendy je také vzdělávání zaměstnanců a výuka studentů lékařské fakulty.

rndr Olga Jánská

Vedoucí Personálního a mzdového oddělení


sociální a akademické sítě:

V r. 2002 absolvovala Přírodovědeckou fakultu Masarykovy univerzity v Brně a dále se zaměřila na oblast personálního řízení. Od roku 2008-2014 se věnovala strategickému náboru, personálnímu marketingu a firemní kultuře ve společnosti ČEZ v Praze. Spolupracovala s vysokými i středními školami a spoluvytvářela edukativní program Jaderná maturita a Letní jaderná univerzita pro studenty technických oborů. Tento náborový program se zařadil mezi 3 nejlepší HR projekty roku 2009. Od r. 2017 je vedoucí Personálního a mzdového oddělení v Masarykově onkologickém ústavu v Brně.

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně

Mgr. Olga Korvasová

Personální náměstkyně


sociální a akademické sítě:

Na pozici personální náměstkyně působím od dubna 2021 a na starosti mám agendu nejen personální, ale také oblast mzdovou, vzdělávání a benefitů. Ve FNUSA jsem působila již předtím, v rámci HR oddělení v Mezinárodním centru klinického výzkumu, kde jsem zastřešila projekt implementace HRS4R (HR Award). Mám pracovní zkušenosti ze soukromé sféry i akademického prostředí.

 

Centrum kardiovaskulární a transplantační chirurgie Brno

Centrum kardiovaskulární a transplantační chirurgie (CKTCH) Brno je státní příspěvkovou organizací v přímé působnosti Ministerstva zdravotnictví České republiky.

Poskytuje vysoce specializovanou zdravotnickou péči zahrnující:

 • diagnostiku a chirurgickou léčbu kardiovaskulárních onemocnění,
 • diagnostiku a transplantace srdce, transplantace jater a ledvin a potransplantační sledování pacientů,
 • odběry orgánů pro účely transplantací.

V těchto oborech se ústav podílí na vědeckovýzkumných programech a s Lékařskou fakultou MU spolupracuje na pregraduálním a doktorandském studiu.

Jako akreditované pracoviště zajišťuje výchovu a další vzdělávání v kardiochirurgii, v transplantaci orgánů a v interdisciplinárních oborech.
CKTCH je pokračovatelem nejlepších tradic brněnské srdeční a cévní chirurgie, jejíž nejvýznamnější osobností byl mezinárodně uznávaný prof. MUDr. Jan Navrátil, DrSc., dr. h. c., (1909-1992).

www.cktch.cz

RNDr. et PhDr. Jan Huták, MBAce, MBAce

Personalista – vzdělávání a rozvoj zaměstnanců CKTCH

Personalista na CKTCH se zaměřením na vzdělávání a rozvoj zaměstnanců, PR, garant webu CKTCH.

Student DSP na LF UP v Olomouci.

Důležité organizační pokyny
 • Kurz se koná fyzicky na Univerzitním kampusu Bohunice v učebně B11/334.
 • Pokud se akce nebudete moci akce zúčastnit, tak se prosím odhlaste co nejdříve, ať umožníte účast náhradníkům.
 • O blížící se akci Vás budeme informovat emailem.

Načítám mapu…

Přihlášení

Načítám...

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info