Poslední možnost se přihlásit! Online workshop s Cristinou Muntean: Tvoje jméno, tvoje hodnota

 • 13. ledna 2022
  16:00 – 17:30
 • Zoom (online)
 • Registrace na akci
  Událost již proběhla

Od začátku kariéry až do důchodu, máloco má na náš život tak velký vliv jako kvalitní osobní komunikace. Můžete být sebelepšími odborníky – pokud nedokážete komunikovat pravidelně, vědomě a vlivně s lidmi, na kterých vám záleží, nikdo o vás nebude vědět a nikdo nebude ochotný zaplatit za vaši práci tolik, kolik si zasloužíte. Abyste se nedostali do takovéto situace, je třeba správně vystavět svoji osobní značku a umět komunikovat!

Co se na webináři dozvíte?

 • Jak vytvořit svoji osobní značku
 • Jak komunikovat s významnými lidmi
 • Na koho se soustředit
 • Jaké komunikační kanály využívat

Na konci workshopu budete odcházet s plným seznamem nápadů a konkrétních kroků, které můžete uplatnit hned, abyste uspěli v kariéře i ve své osobní a profesní komunikaci.

Podívejte se na videopozvánku, ve které přímo od lektorky zjistíte, co vás bude na webináři čekat a co všechno se na něm dozvíte!

Cristina Muntean

Cristina Muntean je odbornice na strategickou komunikaci a osobnostní rozvoj. V roce 2010 založila Media Education CEE, pražskou PR, poradenskou a vzdělávací agenturu. Jejími klienty jsou podnikatelé a manažeři TOP 100 firem v České republice a ve střední a východní Evropě. Cristina nabízí firemní i osobní poradenství, školení, koučing i mentoring na témata jako osobní branding, mediální i krizová komunikace, prezentační dovednosti a emoční inteligence pro leadership a komunikaci. Své služby nabízí v češtině, angličtině, francouzštině či rumunštině, jejím rodném jazyce.

Přihlášení

Registrace je uzavřena

Událost již proběhla.

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info