Industry ShowCase: Kariéra v podnikových financích a auditu

 • 15. března 2022
  16:00 – 18:30
 • Registrace na akci
  Událost již proběhla

Víte, jaké dovednosti se očekávají od nových zaměstnanců? Je možné pracovat na poloviční úvazek? A jak je to s nástupním platem?

Na všechny tyto a mnoho dalších otázek vám na Industry Show Case odpoví přímo personalisté a manažeři ekonomicky zaměřených firem. Po panelových diskuzích vás bude čekat i raut s networkingem, u kterého můžete získat cenné kontakty a doptat se na to, co vás zajímá!

 

​Co se dozvíte:

 • Podpultové informace přímo od zaměstnavatelů
 • Informace o stážích
 • Podrobnosti o výběrových řízeních
 • Platové možnosti studentů
 • Jak vypadá běžný pracovní den
 • A další

Jak bude akce probíhat:

 • Úvod
 • Představení firem
 • Panelová diskuze personalistů
 • Panelová diskuze manažerů
 • Neformální networking
 • Raut

Pozvání na Industry Showcase přijali:

KPMG

Nastartuj svou kariéru ve financích závratnou rychlostí. Do KPMG můžeš jít těsně po škole, ale i při studiu. V praxi se budeš učit od špiček oboru na projektech pro největší české i mezinárodní firmy. Hodit se ti bude angličtina a základy účetnictví, všechno ostatní tě rádi naučíme. Mrkni na naše volné pozice a dej nám o sobě vědět

Eliška Strejčková

HR Business Partner


sociální a akademické sítě:
Eliška Strejčková nastoupila do KPMG v roce 2018 a pracuje jako HR Business Partner v oddělení People, Performance & Culture. Věnuje se kompletnímu náboru zejména do auditního oddělení v Praze i na Moravě. Na starost má také péči o zaměstnance a HR poradenství.

Ivo Ventruba

Senior Manager


sociální a akademické sítě:

Ivo je senior manažerem v brněnské kanceláři. Po absolvování fakulty ekonomické a právnické nastoupil do KPMG v roce 2013. Během působení v KPMG úspěšně zakončil studium ACCA a složil veškeré auditorské zkoušky na KAČR. Mezi jeho klienty patří především významné výrobní společnosti sídlící na Moravě.

EY

Jsme konzultanti. V Česku je nás sice už skoro 1300, ale jsme jedna velká parta, která klientům pomáhá uspět, realizovat jejich sny a dělat práci den za dnem efektivněji. Ať už se jedná o Audit, Consulting, Daně, Forenzní služby, Právo nebo Strategie a transakce, spojujeme výjimečné lidi, abychom společně vytvářeli lépe fungující svět.

Petra Přibylová

Senior Audit Manager

Do brněnského EY jsem nastoupila v roce 2006. Od té doby jsem se vypracovala až na pozici Senior Audit Managera, kde mám pod sebou tým zhruba 40 kolegů. V rámci auditu se specializuji na výrobní společnosti.

Klára Schilhartová

Recruiter


sociální a akademické sítě:

V EY se věnuji náboru nových kolegů do Assurance (Audit, Forenzní služby, Poradenství v oblasti finančního řízení) a do Strategií a transakcí (Korporátní finance a restrukturalizace, M&A, Due Diligence, Oceňování a EY-Parthenon).

PwC

PwC, to je největší auditní tým v České republice, ale i poradenské týmy, které se zaměřují na strategie, fúze & akvizice, restrukturalizace, finanční poradenství, daně, právo, technologie, data nebo forenzní analýzu. Zjisti, jak snadné je kombinovat tyto znalosti, když jsi na správném místě. PwC Česká republika je součástí globální sítě firem s více než 250 tisíci lidí ve 158 zemích světa.

Tomáš Frýbort

Audit Senior Manager


sociální a akademické sítě:

Tomáš je senior manažerem v oddělení Auditorských a poradenských služeb v Brně. Do PwC nastoupil v roce 2005 po absolvování Ekonomicko-správní fakulty a Právnické fakulty Masarykovy university v Brně. Tomáš má zkušenosti s poskytováním auditorských služeb týkajících se účetních závěrek připravovaných podle mezinárodních i českých účetních standardů.

Andrea Blahoutová

Recruiter


sociální a akademické sítě:

Andrea je recruiterka, která se specializuje na nábor do největšího PwC týmu – finančního auditu. Pečuje o talentované studenty a absolventy v průběhu výběrového řízení a zajišťuje jeho hladký průběh. Andrea se také věnuje organizaci studentských akcí a často se s ní potkáte na univerzitních veletrzích.

Deloitte.

Jsme Deloitte. Pomáháme špičkám českého a světového byznysu v tradičních oblastech jako jsou audit, daně, finanční poradenství či právo. Ale i na poli digitálních technologií, IT auditu či kyberbezpečnosti. Kromě poradenství pro naše klienty vyvíjíme i vlastní technologická řešení. Pod značkou Deloitte působí desítky tisíc prvotřídních odborníků ve více než 150 zemích po celém světě.

Roman Snášil

Audit Manager – Audit & Assurance


sociální a akademické sítě:

Roman u nás pracuje jako auditní manažer. Na pohovor do Deloitte se přihlásil v půlce 5.ročníku studia na MU (Finance-Finanční trhy), hned poté, co se vrátil ze studijního pobytu v JAR. Nyní už kroutí sedmou auditní sezónu a řídí především audit jednoho z největších obchodních řetězců v ČR.

 

Nikola Fečaninová

HR Business Partner – Audit & Assurance


sociální a akademické sítě:

Nikola začala v Deloitte na pozici recruiterky pro Audit & Assurance. V době covidové transformovala výběrové řízení do hybridního režimu a nyní se jako HR Business partner věnuje péči o všechny auditní kolegy v Praze i na Moravě, včetně talent managementu, strategie náboru, procesu hodnocení a odměňovaní.

Organizační informace

 • Akce se koná fyzicky na ESF v místnosti P106
 • Pokud se akce nebudete moci akce zúčastnit, tak se prosím odhlaste co nejdříve, ať umožníte účast náhradníkům. Nejpozději do 14. 3. 21:00.
 • O blížící se akci Vás budeme informovat emailem.

Těšíme se na Vás!

Načítám mapu…

Přihlášení

Registrace je uzavřena

Událost již proběhla.

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info