Industry Show Case: Kariéra s jazyky v prostorách ClubCo

 • 27. dubna 2022
  16:00 – 20:00
 • Registrace na akci
  Událost již proběhla

Speciální Industry Show Case: Kariera s jazyky je tu pro všechny, kteří by se rádi setkali se zástupci společností, ve kterých by mohli naplno využít svoji znalost cizích jazyků. Akce je jedinečná v tom, že se uskuteční v krásných prostorách brněnského ClubCo - coworkingových kanceláří. Kromě panelové diskuze, kde se potkáte s personalisty/kami a manažery/kami nebude chybět ani prohlídka kanceláří, networking a drobné občerstvení. Poznejte zajímavé lidi z praxe / potenciální kolegy / prostory, kde byste jednou mohli pracovat. A to nejlepší? My vás tam odvezeme!

Proč se zúčastnit Industry ShowCase:

 • Rozšíříte si povědomí o uplatnění se studiem jazykovědných oborů
 • Propojíte se s konkrétními zaměstnavateli kteří hledají studenty a studentky k sobě do týmu
 • Dozvíte se více o zaměstnavateli, prostorách, ve kterých pracuje, firemní kultuře a pracovních podmínkách
 • Uvidíte, jak vypadá náborový proces, jaké by měly být vaše dovednosti (měkké, tvrdé).

Na Industry ShowCase potkáte:

Zebra Technologies

Zebra Technologies představuje přední značku ve sféře tiskáren a čteček čárových kódů, RFID technologie, mobilních počítačů a inteligentních automatizačních systémů ve více než 100 zemích po celém světe. Naše výrobky a technologie mají široké vyžití v obchodě/e-commerce, výrobě, dopravě a logistice, zdravotnictví a veřejném sektoru. Z Brněnských kanceláři podporujeme naše zákazníky a kolegy napříč celým světem s využítím více než 10 evropských jazyků.

Klára Dražilová

Customer & Partner Services Manager

sociální a akademické sítě:

Pracuji jako Manager na oddeleni Customer & Partner Services, kde mam na starosti severni Evropu (UK, IRL, BENELUX, Nordics). Predtim jsem pusobila 10 let na Customer Support oddeleni, kde jsem zacinala na Customer support pozici s francouzstinou, pozdeji jako Supervisor a pote Manager celeho EMEA regionu.

Hana Chlupová

Global Senior HR Manager

sociální a akademické sítě:

Působím v Zebra Technologies v roli globálního Senior HR Manažera. Ve své roli věnuji především dlouhodobé strategii rozvoje talentů a globální podpoře People&Culture v oblasti Customer Success a Customer Service.

Petra Hasalová

Order Experience Superviso

sociální a akademické sítě:

V Zebra Technologies pracuji už šest let, z toho poslední dva roky jako Team Leader. Můj tým podporuje zákazníky ve Střední a Východní Evropě, na Blízkém východě a v Jižní Africe. Mluvím anglicky a německy a učím se rusky.

Infosys (Czech Republic) Limited s.r.o.

Infosys je nadnárodní indická společnost patřící mezi největší světové dodavatele služeb v oblasti IT. Na evropském trhu firma působí od roku 2004, kdy bylo založeno první evropské zákaznické centrum v Brně. Z České republiky Infosys poskytuje více jak 26 klientům služby v oblasti technické podpory, administrativy, financí nebo například úpravy mapové aplikace. Zákazníky brněnských služeb tvoří automobilové a výrobní společnosti, banky, pojišťovny, farmaceutické či logistické firmy. Centrum v posledních letech neustále roste a momentálně zaměstnává přes 700 lidí (65 různých národností). Zaměstnanci zajišťují klientskou podporu v 21 světových jazycích, včetně francouzštiny, němčiny nebo španělštiny.

Iva Třískalová

Head of HR

sociální a akademické sítě:

Jmenuji se Iva Třískalová a ve společnosti Infosys působím již pátým rokem jako personální ředitelka. Za tuto dobu prošlo naše brněnské centrum obrovským vývojem. Více než dvojnásobili jsme naši velikost, získali nové prestižní klienty a s nimi zajímavou práci. Ze všeho nejvíc si na své práci vážím skvělého týmu, dynamiky prostředí, která dává prostor k osobnímu a profesnímu růstu a podpory ze strany managementu. Těším se na osobní setkání s Vámi a budoucí spolupráci.

Lucie Zemanová

Process Specialist

sociální a akademické sítě:

Jmenuji se Lucie Zemanová. Ve společnosti Infosys pracuji od roku 2009. Moje pozice se jmenuje Process Specialist. Mám na starosti školení nováčků a řešení vyjasnění zásad pro naši práci. Připravuji opakovací školení, newslettery a pravidelné průzkumy. V Infosys ráda pracuji, protože se zde potkávám s lidmi z různých zemí a s různými zkušenostmi. Infosys umožňuje svým zaměstnancům navštěvovat zajímavá školení a nabízí také spoustu skvělých online školení. Infosys je skvělé místo pro začátek tvojí kariéry.

Miloš Poprocký

Operations Manager

sociální a akademické sítě:

Během posledního semestru studie v Brně jsem začal svoji korporátní kariéru právě na Service Desku a za posledních takřka 8 let jsem se vypracoval na pozici Operations Manažera. Tady v Infosys mám na starosti vedení týmu dodávajících různé druhy IT podpory našim mezinárodním zákazníkům.

RWS Moravia

RWS je největší světový poskytovatel jazykových služeb - pomáháme zákazníkům vytvářet, překládat a dodávat jejich obsah ve více než 250 jazycích. Náš globální tým lingvistů, projektových manažerů, specialistů a odborníků na lokalizaci úzce spolupracuje se zákazníky, aby zajistil, že jejich komunikace a obsah bude konzistentní ve všech jazycích a v souladu s daným trhem.

Aleš Pacner

Talent Business Partner

sociální a akademické sítě:

Aleš už skoro pět let pracuje v RWS, kde pomáhá zaměstnancům i manažerům v různých evropských lokalitách řešit složité personální otázky i procesy jako jejich HR Business Partner. Prvních několik let se věnoval také náboru nových zaměstnanců a proto má dobrý přehled o tom, co od práce u nás můžou kandidáti očekávat.

Peter Ďaďan

Senior Project Manager

sociální a akademické sítě:

Peter začal svoju cestu v RWS už počas vysokej školy pozícii Junior Localization Lead. Postupne sa vypracoval na Senior Project Managera a aktuálne vedie tím, ktorý má na starosti prípravu a koordináciu prekladov do rôznych jazykov pre firmy z oblasti medicínskych technológii.

Mariana Sekeráková

Senior Linguistic Services Manager

sociální a akademické sítě:

Mariana aktuálne pôsobí v spoločnosti ako Senior Linguistic Services Manager. V spoločnosti začínala ako čerstvá absolventka - študentka lingivistiky. Porozpráva Vám o svojej kariérnej ceste a priblíži, ako vyzerá jej bežný pracovný deň.

Harmonogram akce

 • 15:20 odchod od Filosofické fakulty na autobus
 • 15:23 odchod od Pedagogické fakulty na autobus
 • 16:10 – 16:20 Zahájení akce, úvodní slovo
 • 16:20 – 16:30 Představení společností
 • 16:30 – 17:00 První část panelové diskuse mezi personalisty
 • 17:00 – 17:15 Dotazy z publika, konec první části panelové diskuse
 • 17:15 – 17:55 (5 minut přestávka)
 • 17:25 – 17:55 Druhá část panelové diskuse mezi manažery
 • 17:55 –18:10 Dotazy z publika, konec druhé části panelové diskuse
 • 18:10 – 18:15 Rozdělení studentů do 3 skupin, všechny skupiny prochází všechny firmy
 • 18:15 – 19:15 Prohlídky kanceláří
 • 19:15 - 20:00 (20:30) Networking, raut

Důležité organizační pokyny

U této akce je pro nás důležitější než kdy jindy, abyste opravdu přišli, pokud se přihlásíte. Kromě míst v samotném ClubCo pro vás zajišťujeme i autobusovou dopravu. Děkujeme za pochopení.

    

 

Akci pro vás připravuje Kariérní centrum ve spolupráci se společností ctp.

Přihlášení

Registrace je uzavřena

Událost již proběhla.

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info